Aktualności

Oferta specjalna

Dodano: 2010-01-20 12:17:24

Kradzieże, włamania do domów, piwnic, altanek na działkach, domków letniskowych, i samochodów były zawsze. Statystyki policyjne są w tej materii jednoznaczne. Zdarzeń tych jest bardzo dużo, zdecydowanie za dużo. Natomiast wykrywalność z różnych względów zbyt niska.

W dyskusjach prowadzonych wśród specjalistów, dziennikarzy zajmujących się branżą ochronną, i innych środowisk znających zagadnienie przewija się pogląd, że obecny kryzys ogólnoświatowy będzie skutkował m.in. wzrostem kradzieży mienia.

Biorąc pod uwagę fakt, że kryzys dotknie również służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo obywateli (policja, straż miejska, sztaby kryzysowe), nasuwa się wniosek, że chcąc uniknąć zagrożenia ze strony przestępców, musimy liczyć głównie na siebie.

Dlatego też firma Alfa-Alarm Wesołowski Wojciech, od 1980 roku działająca w branży SECURITY, przygotowała specjalną ofertę umożliwiającą każdemu, za relatywnie niskie koszty zabezpieczyć swoje mienie ruchome, nieruchome lub inne, elektronicznym systemem alarmowym.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem Oferty Specjalnej