Newsletter

Chcesz być informowany o najnowszych ofertach?
Zapisz swój e-mail listę newslettera.

Alfa-Alarm

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na Państwa pytania.

O firmie

Alfa-Alarm Wesołowscy sp. z o. o.  to rodzinna firma o ugruntowanej pozycji. Głównym obszarem działalności firmy są profesjonalne systemy zabezpieczeń pojazdów oraz obiektów stałych. Naszym klientom oferujemy również nowoczesne rozwiązania, bazujące na technologii GPS. Pozwalają one na szybką i skuteczną lokalizację pojazdów oraz szczególnie cennego mienia. Naszymi odbiorcami są głównie firmy transportowe, branża security oraz osoby prywatne.

Firma Alfa-Alarm Wesołowski Wojciech powstała w 1980 roku, wraz z zapotrzebowaniem na profesjonalne systemy zabezpieczeń w kraju. Po pewnym czasie do firmy dołączył syn założyciela, Michał Wesołowski, co zaowocowało przekształceniem w spółkę. Od ponad 30 lat tworzymy niezawodne systemy ochronne oraz oferujemy naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii i zabezpieczeń. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte w tym czasie stawia nas w kręgu liderów branży w Polsce.

Nasi klienci cenią nas za to, że potrafimy wyjść poza ramy standardowych rozwiązań, tworząc systemy uwzględniające ich potrzeby i możliwości. Lubimy wyzwania, dlatego chętnie podejmujemy się zleceń, z których rezygnują inni. Każdy problem wymaga świeżego spojrzenia i indywidualnie dobranych rozwiązań - właśnie na to możecie Państwo liczyć współpracując z firmą Alfa - Alarm Wesołowscy.